ROK SZKOLNY 2015/2016

Zwycięstwo w powiatowych eliminacjach konkursu BRD

image135

Drużyna  w składzie: Weronika Dmitruk, Nikola Dudzicz, Kamil Kowalczuk, Bartosz Maksymiuk  pokonała inne zespoły i wygrała eliminacje powiatowe konkursu BRD. Determinacja do zwycięstwa była tak duża, że nawet konieczność jazdy na innym rowerze nie zniechęciła uczniów do walki i wysiłku. Tak trzymać! Gratulacje !

Bartek Maksymiuk finalistą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Poimage010 kilkumiesięcznych przygotowaniach i kilku udziałach w eliminacjach Bartek Maksymiuk, przygotowując się pod okiem nauczyciela matematyki Eliasza Marczuka, sięgnął po tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Jest to szczególne osiągnięcie, które zgodnie z obowiązujących stanem prawnym, zostanie odnotowane na świadectwie ukończenia Szkoły Podstawowej. Gratulujemy !

ROK SZKOLNY 2014/2015

Biegiem po sukces…

       Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły, bracia Jakub( rocznik 2005)  i Adrian ( rocznik 2004) Mickiewicz, zdobyli brązowe medale w XV Biegach Jabłonowskiej w swoich kategoriach wiekowych. Przypominany, iż to już kolejny sukces sportowy Adriana. W bieżącym roku szkolnym zajął on V miejsce w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym oraz XV miejsce na szczeblu wojewódzkim.

 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Sukces Amelii Kapelko w konkursie recytatorskim

W dniu 5 maja w Siemiatyckim Ośrodku Kultury toczyły się zmagania najlepszych recytatorów z powiatu siemiatyckiego w ramach Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki…”. Naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Paterek kl. I, Natalia Mickiewicz kl. I, Maciej Grzybowski, kl. III, Amelia Kapelko kl. IV, Nikola Dudzicz kl. V, Weronika Woś kl. VI.

Czołowe miejsce wśród najlepszych recytatorów przypadło Amelii Kapelko, która  reprezentowała nasz region w wojewódzkim konkursie finałowym.

Zwycięskie miejsce w turnieju BRD

rowery16Drużyna uczniów SP Tołwin znalazła się czołówce najlepszych drużyn startujących w powiatowych eliminacjach kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy V Weronika Dmitruk i Nikola Dudzicz oraz uczniowie klasy VI Łukasz Ryżyk i Mateusz Turczuk.

Uczestnicy zawodów musieli pokonać rowerowy tor przeszkód, miasteczko ruchu drogowego jak też wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego.

W ostatecznej klasyfikacji nasza drużyna zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

 

 2,706 total views,  1 views today