W przeddzień Dnia Matki, cała społeczność szkolna, Rodzice oraz zaproszeni goście zebrali się, aby już po raz piąty wspólnie bawić się podczas FESTYNU RODZINNEGO. Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną, w której zaprezentowały się przedszkolaki oraz starsi uczniowie. Nasi aktorzy tańcem, wierszem i piosenką przedstawili historię  „Jak mama tatę poznała…”. Było więc dziecięce zauroczenie, szkolna miłość, ślub i wesele. Występ młodych artystów był początkiem atrakcji, które zostały przygotowane na ten wyjątkowy dzień. Po występie dzieci oraz życzeniach, prezentach i uściskach z Rodzicami, przyszedł czas na zapowiedzianą wcześniej niespodziankę. Tym razem dzieci zasiadły na widowni, aby obejrzeć inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Kaczka Dziwaczka” w wykonaniu Rodziców. Przedstawienia, przygotowane z dbałością o każdy szczegół, dostarczyły wielu pozytywnych emocji- był śmiech, łzy wzruszenia i radości.  Po części artystycznej przyszedł czas na zabawy na świeżym powietrzu- dmuchany plac zabaw, gokarty, strzelanie z łuku,  piłka nożna- dzieci kontra tatusiowie. Dzisiaj można było też bezkarnie lać  wodę… oczywiście ze strażakami. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Siemiatyczach, gdzie można było sprawdzić swój wiek metaboliczny oraz spojrzeć na świat przez alkogogle.

Serdecznie dziękujemy sponsorom: Firmie „Polser” za umożliwienie degustacji serów oraz właścicielom firmy „Rondo” za przekazane słodycze.

Gorące podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców na czele z przewodniczącą panią Beatą Paterek oraz wszystkich Rodziców, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie festynu.  

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!